nawadnianie ogrodów gdańsk

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

KOSIARKI AUTOMATYCZNE

Nawadnianie ogrodów

Wodnik Sopot

Innowacyjna technologia

Od 1996 roku zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i montowaniem automatycznych systemów nawadniania do ogrodów, boisk, parków miejskich, upraw szklarniowych i innych terenów zielonych. Jesteśmy pionierami w branży, gdyż jako jedna z pierwszych firm w Polsce wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu tego typu usług. Przez lata tworzyliśmy własne standardy projektowania i montażu oraz dobieraliśmy najodpowiedniejsze narzędzia. Wiedzę zdobywaliśmy, jeżdżąc po targach, obserwując najlepszych i słuchając opinii specjalistów.

Twoje korzyści

 • Współpraca z profesjonalistami
 • Gwarancja na wszystkie wykonane prace
 • Na życzenie serwis pogwarancyjny
 • System oparty na renomowanych podzespołach marki Hunter
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w ciągu 72 godzin od zgłoszenia
 • Precyzyjny montaż systemu realizowany przeważnie w 3-5 dni
 • Pewność że po zakończeniu prac Twój ogród będzie w idealnym stanie

 

Profesjonalizm przede wszystkim – stawiamy na dokładność i wysoką jakość wykonywanych prac, oraz długofalową współpracę z klientami

Zobacz ofertę >
Nawadnianie ogrodów

Systemy nawadniające

Każdy ogród wymaga regularnej pielęgnacji, by mógł zachować swoje piękno i  prawidłowo się rozwijać. Hodowanie roślin wiąże się z ich częstym i regularnym podlewaniem, jednak w codziennym życiu często trudno znaleźć na to czas. Ponadto różne gatunki roślin mają wielorakie potrzeby, którym niełatwo samodzielnie sprostać. Na szczęście dzięki naszym systemom nawadniania ogrodów podlewanie ogrodu może odbywać się bez Twojego udziału. Zaprojektowana przez nas instalacja eliminuje problem oddzielnego podlewania każdej rośliny za pomocą konewki lub węża. System nawadniania ogrodu to najlepsze rozwiązanie dla osób zapracowanych lub posiadających duży ogród. Pozwala on na znaczną oszczędność czasu oraz pieniędzy. To jednorazowy wydatek, który z czasem bardzo korzystnie się zwraca. Pielęgnacja Twoich kwiatów czy upraw będzie dokładnie zaplanowana dzięki możliwości zaprogramowania ustawień nawadniania. Potrzeby poszczególnych roślin zostaną zaspokojone i nie będziesz musiał obawiać się o ich wzrost czy dobry wygląd. Systemy nawadniania ogrodów montowane są zarówno na rabatach kwiatowych, jak i w innych dekoracyjnych kompozycjach, służą również do nawadniania warzyw i owoców.

Rodzaje systemów nawadniania

Systemy nawadniania ogrodów można podzielić na takie, które zawierają następujące elementy:

 • zraszacze stacjonarne
 • zraszacze obrotowe
 • zraszacze kroplujące
 • mini linie kroplujące

Zobacz ofertę >
Roboty koszące

Roboty Ambrogio

Kosiarki automatyczne Ambrogio Robot pozwalają na uzyskanie efektów niemożliwych do osiągnięcia tradycyjnymi metodami. Dzięki nim Twój trawnik będzie starannie wypielęgnowany przez cały rok i łatwo utrzymasz właściwą wysokość trawy. Roboty koszące mogą pracować niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia, ponadto świetnie radzą z wszelkimi przeszkodami, co gwarantuje dokładność ich działania. Każda z kosiarek automatycznych marek Ambrogio wyróżnia się unikalnymi cechami, które pozwalają im na dostosowanie się do różnorodnych warunki i dokładną pracę.

Co wyróżnia kosiarki automatyczne Ambrogio Robot?

 • Inteligentne obszary koszenia
 • Moduł Bluetooth
 • Optymalizacja czasu pracy
 • Wytrzymałość baterii
 • Pokonywanie pochyłości
 • Czujnik deszczu
Zobacz ofertę >
Jakość i profesjonalizm

Dlaczego Wodnik

Najwyższej jakości usługi

Wykonaliśmy ponad 800 systemów nawadniania

Projektujemy nietypowe instalacje dla róźnych zastosowań

Gwarantujemy bezawaryjność naszych systemów

SERWIS

Zapewniamy serwis naszych urządzeń i systemów w przeciągu 72 h od zgłoszenia usterki.

NASZA GALERIA

Zapraszamy do działu galerii, przedstawimy Państwu zrealizowane projekty dla klientów z całej Polski.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli chcesz współpracować z profesjonalną firmą, która specjalizuje się w systemach nawadniania, skontaktuj się z nami.

Pełen perfekcjonizm

Nasze realizacje

Źródło zdjęcia: www.rynek-lotniczy.pl

Zarząd Miejskiego Portu Gdańsk SA.

Realizacja projektu: marzec 2021

6.000 mkw. terenu Zarządu Morskiego Portu Gdańskiego, rozdzielonego chodnikami i wjazdami na parkingi, objęliśmy systemem automatycznego nawadniania. Nie było to łatwe zadanie, gdyż trawniki były wąskie i rozciągnięte, a cały teren bardzo zróżnicowany pod kątem zacienienia. Zastosowaliśmy inteligentne systemy podlewania i zainstalowaliśmy zaawansowane czujniki sterujące nawadnianiem. Dzięki naszemu doświadczeniu i dbałości o szczegóły cały projekt zakończył się sukcesem!

Referencje:

ZK Opakowania

Realizacja projektu: styczeń 2020

Duże, przestrzenne trawniki przylegające do terenu firmy produkującej opakowania w porach suchych złociły się z powodu braku nawadniania. Zamontowanie instalacji automatycznego podlewania i zamienienie ich w soczyście zielone połacie murawy było dla nas czystą przyjemnością!

Referencje:

Źródło zdjęcia: www.dommarzen.org.pl

Gdyńska Fundacja Dom Marzeń

Realizacja projektu: grudzień 2020

Zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy kompleksową instalację nawadniającą zielone tereny wokół budynku Fundacji. Realizacja tego przedsięwzięcia miała dla nas osobiste znaczenie i dała nam niesamowitą satysfakcję. Dołożyliśmy dzięki temu jakąś małą cegiełkę do szczęścia osób z niepełnosprawnościami i polepszenia ich komfortu życia. Dziękujemy!

Referencje:

Źródło zdjęcia: www.majawogrodzie.tvn.pl

Klimawent

Realizacja projektu: 2002

Od dwudziestu lat dbamy o nawadnianie zielonych terenów firmy Klimawent z Gdyni. Zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy system automatycznego podlewania i regularnie wykonujemy prace serwisowe na ponad 10.000 mkw. tego wyjątkowego i skomplikowanego w budowie ogrodu. Sam projekt i jego realizacja wymagała od nas dużej kreatywności i zastosowania nietypowych rozwiązań. Przyniosło i wciąż przynosi nam to ogromną satysfakcję – tym bardziej, że właściciel kocha swój ogród i wkłada w dbanie o niego całe serce. Cieszymy się, że połączyła nas pasja!

Referencje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.

  Zadzwoń teraz