Warunkiem uczestnictwa w promocji jest podpisanie z nami umowy do końca roku oraz ustalenie terminu wykonania instalacji nawadniającej od 01.01 do 31.03.2024.

Promocja obejmuje darmowy projekt instalacji nawadniającej oraz 10% zniżki na wykonanie zlecenia/instalacji.

Przygotuj swój ogród na nowy sezon i zamontuj system nawadniania!

Nasze doświadczenie

Świadczymy usługi najwyższej jakości
Nasz pierwszy system nawadniania, który montowaliśmy w roku 1996, ciągle działa bez zarzutu.
Wieloletnia praktyka
Wykonaliśmy ok. 600 systemów nawadniania. A lista zadowolonych z naszych usług klientów systematycznie się powiększa.
Dbałość o klienta
Pierwszy dojazd do klienta jest bezpłatny, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonamy w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.
Gwarancja
Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji i na życzenie zapewniamy pełną obsługę pogwarancyjną.

Montaż systemu nawadniania

Systemy nawadniające w pielęgnacji ogrodów
Nawadnianie ogrodów to podstawa ich właściwej pielęgnacji. Aby zadbać o prawidłowy rozwój terenów zielonych wokół domu, postaw na profesjonalny system nawadniania. Jego inteligentne działanie to właściwa regularność i ilość dozowanej wody. Ponadto automatyczne nawadnianie to duża oszczędność - zyskujesz czas i zmniejszasz rachunki za wodę. Od 1996 roku zajmujemy się tworzeniem i instalowaniem systemów nawadniających. Możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w przywracaniu piękna terenom zielonym.
Systemy nawadniania ogrodu - projekt, realizacja i montaż
Pomożemy Ci stworzyć indywidualny projekt nawadniania ogrodu i trawnika. Działamy kompleksowo - zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i montowaniem automatycznych systemów nawadniania dla różnego rodzaju terenów zielonych. Stawiamy na wypracowane przez lata, wysokie standardy tworzenia i instalacji oraz dobór najwłaściwszych narzędzi i innowacyjnych technologii. Stoją za nami setki stworzonych systemów nawadniania trawnika, ogrodu oraz rozmaitych miejsc zieleni.
Nawadnianie kropelkowe, zraszacze, mini linie kroplujące - wybór systemu nawadniającego
Nawadnianie kropelkowe czy zraszacze - jaką metodę wybrać? Decyzja zależy od Twojego budżetu, aranżacji zieleni i rozmiaru danego obszaru. Profesjonalnie ocenimy potrzeby nawadniania trawnika i ogrodu na Twojej posesji. Zaproponujemy automatyczny system nawadniania indywidualnie dostosowany do zagospodarowania terenu oraz ciśnienia i wydajności ujęcia wodnego. W naszej ofercie posiadamy zraszacze stacjonarne, obrotowe i kroplujące oraz mini linie kroplujące. Wybierzemy rozwiązanie, które zapewni najlepsze efekty. Po zakończeniu naszych prac Twój ogród będzie w idealnym stanie!
System nawadniania ogrodu? Teraz jeszcze taniej!
Jeśli skorzystasz z naszej usługi w okresie październik - marzec, otrzymasz od nas 1000 zł rabatu lub darmowy serwis systemu nawadniania! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a podczas rozmowy przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty. Początek jesieni to dobry moment na podsumowanie efektów dotychczasowego samodzielnego nawadniania ogrodu i zamówienie automatycznego, profesjonalnego systemu. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt nawadniania trawnika i ogrodu, abyś mógł zadbać o swoją zieleń do ostatniego kwiatka.
Już teraz napisz do nas i otrzymaj preferencyjne ceny montażu!

Opinie

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy w najbliższym wolnym terminie. Skorzystaj z promocji już teraz i napisz mailowo lub zadzwoń! Tylko teraz jeśli skorzystasz z usługi montażu nawadniania w okresie październik - marzec to otrzymasz 1000 zł rabatu lub jednorazowy serwis gratis!
+48-692-000... [zobacz] +48-692-000-254 janusz@nawadnianie.com.pl

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.

    Zadzwoń teraz