Współpraca

Współpraca

Współpraca z architektami

Jeżeli chcesz współpracować z profesjonalną firmą, która specjalizuje się w systemach nawadniania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Podczas rozmowy powiemy Ci, jakiego producenta sprzęt montujemy i ile orientacyjnie może kosztować nasza usługa. Na podstawie dotychczasowych zleceń i w oparciu o wyliczenia statystyczne stworzyliśmy bowiem cennik obrazujący koszty usługi w zależności od metrażu.

Nie wiesz, czy nasze rozwiązania sprawdzą się na Twojej posesji? Za darmo przyjedziemy na pierwsze spotkanie, obejrzymy obiekt, który ma być objęty instalacją, przyjrzymy się ewentualnym utrudnieniom (takim jak konieczność rozebrania kostki brukowej czy wyprowadzenia wody z domu), dokonamy pomiaru przepływu i ciśnienia wody oraz doradzimy, z jakiego źródła powinien być zasilany system.

Nasze pomysły i wstępna wycena przypadły Ci do gustu? Wykonamy dokładne pomiary do celów projektowych. Za wykonanie projektu zapłacisz kaucję, która zostanie później odliczona od inwestycji.

Masz uwagi do projektu? Naniesiemy poprawki. Zaakceptujesz go? Umówimy się na termin realizacji zadania. Montaż wykonamy szybko i sprawnie. Z reguły prace trwają 3-5 dni.

Martwisz się o swoje rośliny i wygląd swojego ogrodu? Niepotrzebnie. Wszystko pozostawimy w stanie, który zastaliśmy.

Możemy też systematycznie świadczyć dla Ciebie usługi serwisowania Twojego systemu nawadniania, tak by służył Ci bezproblemowo przez wiele lat.

Nawiąż współpracę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.

    Zadzwoń teraz